0
U 22. rundi MeridianBet ABA lige „Budućnost Voli“ – „Igokea“ 79:76 (14:26;26:9;15:18;25:23)
„Otpisani“ umalo – da slave!

Utakmica 22. runde MeridianBet ABA lige najboljje je potvrdila da nema lakih mečeva i unaprijed upisanih pobjeda. Favorizovani domaćin izborio je pobjedu, ali u samoj završnici, poslije rezultatskog egala i serije faulova i slobodnih bacanja - „Budućnost Voli“ – „Igokea“ 79:76 (14:26;26:9;15:18;25:23).
Podgorički sastav olako je shvatio protivnika, koji je ostao bez najboljih igrača. Tim iz Laktaša to je nadoknadio borbenošću, prvih 10 minuta ubjedljivo riješio u svoju korist, a takvim pristupom bio je ravnopravan protivnik do samog kraja. Posebno su se istakli najefikasniji Milosavljević sa 21 i Jošilo sa 19 koševa. U pobjedničkom timu bolji od ostalih bili su Farel 16 i McGee13.
Krajem treće četvrtine u "očekivano dosadnoj" utakmici pokazane su i tri tehničke greške - treneru "Igokee" Jovanoviću, klupi i igraču gostujuće ekipe, Milosavljeviću, kao i košarkašu "Budućnosti", Džonsu.